Βάλτε ρούχα για λέρωμα και ελάτε να βουτήξουμε στον βυθό ...Σάββατο και Κυριακή 6-9 μ.μ. Είσοδος ελεύθερη.
Graffiti Art Project «Ο Βυθός» Αποτυπώματα από φυσικά και τεχνητά υλικά, ζωγραφική σε graffiti style με stencil τεχνική συνθέτουν έναν απίθανο μοντέρνο βυθό. Εκεί που η σύγχρονη τέχνη συναντάει την τέχνη του δρόμου με πολύ πειραματισμό, χρώμα και φαντασία. ![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCkZB9p3IROf2TBGqTrwPXFW20LRJapYnIy9iQ46sihNhJ1MRb3Wg8ej8-DL46OfV_r6yl5J2FkRzqbqbsfAWyegiAnmyYjOpb4o1z1QWU3CScQuG7p91oI9GvZ-DArbeWIt_mqG6EQ2E/s640/3.jpg)
Δείτε όλο το πρόγραμμα του Φεστιβάλ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου